گیشه روزنامه داخلی
جزوات آموزشی، کتاب، مقاله
 |  تا آخر سال طلا و سکه گران می شود

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی معتقد است با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز و روزهای پایانی سال شاهد روند افزایشی قیمت سکه در بازار خواهیم بود و این موضوع به دلیل افزایش تقاضاست.

عبادالله محمدولی اظهار کرد: همه ساله با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز شاهد افزایش تقاضا برای خرید سکه هستیم و طبیعی است به دنبال افزایش تقاضا، افزایش قیمت نیز خواهیم داشت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی افزود: با آغاز سال جدید این روند تغییر کرده و دوباره بازار به حالت عادی برمی‌گردد.

محمدولی در عین حال بیان کرد: میزان تقاضا در ربع سکه و یا نیم سکه نسبت به سکه تمام بیشتر است چون در مراسم‌ها و یا جشن‌هایی که در این ایام توسط برخی سازمان‌ها و یا ارگان‌ها برگزار می‌شود این نوع سکه‌ها بیشتر خریداری می‌شود.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی همچنین اظهار کرد: به اعتقاد بنده قیمت طلا با توجه به تصمیمات بانک مرکزی در تک نرخی شدن ارز روندی با ثبات خواهد داشت و این موضوع به نوعی کمک می‌کند که مصرف‌کنندگان با خیالی راحت وارد بازار طلا شده و نگرانی در این زمینه نداشته باشند.